0532 746 86 76 7x24 Tente Servisi

Her Çeşit Tente Tamir Bakım ve Servisi

ankara tente temizleme

Tüm tente çeşitleri ve markaları için tamir, bakım ve servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm tente çeşitleri ve markaları için tamir, bakım ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Tente marka ve türü farketmeksizin her türlü tente bakımı, tamiratı, periyodik bakımı ve teknik servisi hizmetlerimizden haftanın her günü zaman ve saat sınırlaması olmadan yapılmaktadır.

Tente Tamiri

Ankara tente servisi firmamız, tente tamiri konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Motorlu veya manuel her türlü tente tamiri ihtiyaçlarınız için haftanın her günü 7×24 saat tamir servisimiz bulunmaktadır. Ankara geneli tüm bölgelere, iş yerinizin durumuna göre gerekirse mesai saatleri haricinde akşam ve gece saatlerinde tente tamir işlerinizi yapmaktayız.

Tente Bakımı

İş yerinizde bulunan bir veya daha fazla sayıdaki tente için bakım hizmetimiz bulunmaktadır. İsteğiniz üzerine tek seferlik tente bakım hizmetimiz olduğu gibi, bir sözleşme dahilinde yıllık veya belirlenen diğer bir süre ile periyodik tente bakım hizmeti de vermekteyiz. Tente bakım işlemlerimizden her türlü tente çeşidi için yararlanmanız mümkündür.

Ankara Tente Tamiri

Ankara geneli tente tamir hizmetimizi saat farkı gözetmeksizin vermekteyiz. Ankara tente tamiri talepleriniz için firmamız mesai saatleri dışında da hizmet vermektedir. Ankara’nın tüm bölgelerine anında tente tamiri servisimiz mevcuttur. Her marka ve model tente tamiri istekleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Tente motor tamiri hizmetimiz de bulunmaktadır. Tente motoru tamir veya değişim, ikinci el tente motoru satış ve montaj işlemleri yapmaktayız.