0532 746 86 76 7x24 Tente Servisi

Kayseri Tente Servis Bakım ve Tamiri

ankara tente temizleme

KAYSERİ TENTE BAKIMI VE TAMİRİ

Kahraman Tente Servisi her çeşit tente tamir ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kayseri tente servisi olarak tüm tente marka ve modellerinin tamir ve bakım hizmetlerini vermekteyiz. Tente arızası durumunda, gerek motor arızası gerekse mekanik arızalar firmamız tarafından en kısa sürede mümkün olan en iyi fiyatlarla çözüme kavuşturulmaktadır. Periyodik veya bir defaya mahsus tente bakım hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bize telefon ile ulaşınız.

Kayseri dahilinde her çeşit tente tamiri, tente bakımı, tente montajı, tente temizleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kayseri tente servisi olarak her türlü tente işlemlerinizi itina ile ve uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Haftanın her günü mesai saatleri dışı dahil tente servis hizmetimiz bulunmaktadır.

KAYSERİ TENTE TEMİZLEME

Tente temizleme konusunda uzmanlaşmış tente teknik servisimiz Kayseri geneli tüm bölgelerde haftanın her günü, günün 24 saati tente temizleme hizmetleri vermektedir. Modern alet ve ekipmanlar ve en kaliteli temizlik malzemeleri ile gerçekleştirdiğimiz tente temizleme hizmetimizden yararlanmak için bize bir telefon etmeniz yeteli olacaktır. Gerektiğinde iş durumunuza göre mesai saatleri dışında tente temizleme hizmeti veriyoruz.